SEO Uyumlu Web Sitesi


İnternet siteleri günümüzde tüm işletmeler için vazgeçilmez bir dijital pazarlama kaynağıdır. Fakat birçok işletme ve kişi web sitesi yaptırma konusunda detaylı bilgilere sahip olmamasından dolayı sıkıntı yaşamaktadır. Oluşturulacak olan web sitesi, arama motorlarında üst sıralarda gözükmesi açısından SEO uyumlu olarak kodlanması ve tasarlanması gerekmektedir. Peki, SEO uyumlu web sitesi denildiğinde fark nedir?

Aslında isminden de anlaşılacağı gibi tüm teknik ve kullanıcı kolaylığı açısından özellikle ülkemizde en çok kullanılan Google tarafından belirlenmiş olan kriterlere uygun olarak tasarlanması ve kodlanmasıdır. SEOFİSİ olarak yazılım konusunda yıllardır kendini geliştiren genç, dinamik ve aynı zamanda kurulduğu günden bu yana devamlı birlikte olduğumuz ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

SEO uyumlu web sitesi hakkında bazı detaylar


Tarafımızca geliştirilen tüm SEO uyumlu web siteleri Google tarafından belirlenmiş ve her geçen gün geliştirilen algoritmalar doğrultusunda hazırlanmaktadır. Genel olarak SEO uyumlu bir web sitesinde olması gereken konulardan bahsetmek gerekirse aşağıdaki sıralamayı takip edebilirsiniz.

Google son dönemlerde SEO uyumundan ziyade “Kullanıcı Kullanılabilirliği” konusunda çok daha fazla güncellemeler yapmaktadır. Bu yüzden SEO uyumlu web sitesi oluştururken hedef kitle analizi gerçekleştirmekteyiz. Hedef kitlenize ve sektörünüze uygun olarak farklı algı yaratacak ve kullanıcılar tarafından sevilecek olan uygulamalar veya kısa yollar geliştirmekteyiz.

Geliştirilen bu kısa yol ve uygulamalar sayesinde hedef kitleniz arama motorlarından geldiğince internet sitenizde daha fazla zaman geçirerek daha fazla sevilmesini sağlamaktayız.

Başlıkların ve diğer meta etiketlerinin eksiksiz bir şekilde oluşturulması ve doğru yerleştirilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni, SEO uyumlu web sitesi hem Google robotlarına hem de kullanıcılara hitap etmektedir. Kullanıcıları düşündüğümüz kadar Google robotlarını da düşünerek onlara kolaylık sağlamak gerekmektedir. İnternet sitesine ziyarete geldiklerinde tüm verileri eksiksiz olarak görmelerini sağlamaktayız.

SEO uyumlu web sitesi yapmak neden daha yararlı


Google tarafından gelen her güncelleme artık içerik, kullanıcı kolaylığı, site hızı ve birkaç önemli hususlara dayalı olarak gitmektedir. İnternet sitesine yaptığınız yatırımların boşa çıkmasını istemiyorsanız, yaptırmadan önce detaylı bir şekilde araştırma yaparak sizler için en sağlıklı olan firmayı seçerek çalışmanızı tavsiye ederiz.

Buradaki neden, internet sitesi yaptırdığınızda Google arama motoru ve diğer platformlarda sitenizin sevilmesi gerekmektedir. Google internet sitenizi sever ve bununla beraber kullanıcıya doğru bilgiler sunarsanız çok daha fazla ziyaretçi elde edebilirsiniz.

SEO uyumlu web sitesi fiyatları


Ülkemizde web tasarım konusunda hizmet veren her ajans kendine ait özellikler doğrultusunda farklı fiyatlama seçenekleri uygulamaktadır. Yıllık veya aylık olarak farklı tarzda fiyatlama çeşitleriyle karşılaşabilirsiniz. SEOFİSİ olarak web sitesi konusunda tamamen SEO uyumlu olarak geliştirdiğimizden dolayı, teknik olarak her geçen gün güncelleştirmeler yapılmaktadır. Bu yüzden belirli aralıklarla müşterilerimizden teknik destek adı altında makul fiyatlarda servis ücretleri alınmaktadır. SEO uyumlu web sitesi fiyatları ile ilgili sizler için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve tüm detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üstelik tarafımızca geliştirilmiş olan SEOFİSİ Paneli üzerinden tasarımları görebilir, özellikleri inceleyebilir üstelik online olarak SEO uyumlu web sitesi satın alabilirsiniz. Fiyatlar seçtiğiniz özellikler doğrultusunda sistem tarafından sizlere verilecektir.

SEO uyumlu web sitesi yaptırmak zorunda mıyım?


Yazımızda bahsettiğimiz gibi SEO uyumlu web sitesi konusunda herkes kendi kararını vermektedir. İleriki zamanda yaptığınız yatırımların boşa gitmesini istemiyorsanız biraz daha fazla yatırım yaparak uzmanlarından SEO uyumlu web sitesi yaptırarak arama motorlarında kolay kelimelerde hiçbir şey yapmadan dahi çıkma şansınız olabilir.

SEO uyumlu web sitesine neler dâhildir?


Müşterilerimiz SEO uyumlu web sitesi konusunda birçok konuyu merak etmektedir. Bunların en başında SEO uyumlu olan web sitesi paketlerimizde nelerin dahil olup olmadığıdır. SEOFİSİ olarak müşterilerimiz için SEO Hizmeti ve bununla beraber SEO uyumlu içerik geliştirme konusunda hizmet vermekteyiz. Fakat bizden satın alacağınız SEO uyumlu web sitesinde içerik veya SEO Hizmetleri dahil değildir. Bu tür ek paketleri internet sitemiz üzerinden alabilir ve takibini yapabilirsiniz.

SEO uyumlu web sitesinde sıralama garantisi veriliyor mu?


SEO Hizmetleri ve diğer sunduğumuz tüm hizmetlerde “Yükselme” garantisi haricinde herhangi bir sıralama garantisi verilmemektedir. SEO uyumlu web sitesi konusunda bizimle çalışan müşterilerimize güncelleme ve memnuniyet garantisi verilmektedir.

SEO uyumlu web sitesi kurumsallar için uygun mudur?


SEO uyumlu web siteleri küçük, orta veya büyük tüm işletmeler için özel olarak tasarlanarak sunulmaktadır. Bu yüzden markanızı hedef kitlenize doğrudan güvenilir bir şekilde yansıtacak profesyonel tasarımlar üzerinde geliştirilmeler yapılmaktadır.

Kurumsal firmalar, KOBİ’ler veya bilgi içerikli tüm siteler için SEO uyumlu web sitesi paketlerimiz bulunmaktadır. Bu paketler hakkında internet sitemizde detaylı bilgilere rastlamadıysanız, bizleri 0850 532 85 15 veya 0555 099 85 15 telefon numaralarından arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber seo@seofisi.com adresinden müşteri temsilcilerimize mail atabilirsiniz. Mailler 7 gün 24 saat boyunca incelenmekte ve sizlere dönüş yapılmaktadır.

1. Aşama

SEOFİSİ olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. SEO uyumlu web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimiz başlangıç ücreti olarak toplam tutarın %30’unu yatırarak işlemleri başlatabilir. Bu esnada SEO uyumlu web sitesi hazırlanarak müşteri onayına sunulmaktadır. Onay aşamasından sonra yapılacaksa, içerik geliştirmesi ve diğer tüm işlemler gerçekleşmektedir.

design process

2. Aşama

DEMO sunumundan sonra kalan tutarın %50’si tekrardan talep edilmektedir. Müşteri ödemesinden sonra site yayına alınarak kalan kısım için ödeme yapılmaktadır.

design process

Yayınlama

SEO uyumlu web sitesi örnekleri konusunda panelimize giriş yapabilir ve daha önce müşterilerimiz için uygulanmış olan hazır paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu paketler daha uygun fiyatlara geliştirilmekte ve kurulmaktadır. Özel tasarım ve yazılım istekleriniz için sizlere özel olarak teklif sunulmaktadır. Teklif almak için SEOFİSİ panelini kullanabilir veya müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

design process